Close

Fotoraamatud

 

Tegeleme fotoraamatute valmistamisega eelkõige lasteaja- ja  koolilõpetajatele. Samuti täidame fotoraamatute individuaalseid tellimusi  erinevatel teemadel: lapsed, pulmad, reisimine, juubelid jne.

Klassikaline fotoraamat on valmistatud kõvakaanelisena ja 170 gr läikival sisupaberil digitaaltrüki meetodi abil. Meiega on lihtne - fotoraamatu koostamisel aitab meie kujundaja.

Fotoraamatu tellimine

Edasta oma fotod meile www.wetransfer.com või mõne muu samalaadse faili edastaja abil. Saada ka vastav infokiri  info@abiprint.ee meilile (kuni 15 MB). Kirjas peab olema märgitud fotoraamatu soovitav formaat, lehekülgede arv, eelistused värvide ja fontide osas, muu oluline info fotoraamatu sisu ja fotoraamatu kaane kujunduse kohta. Meie kujundaja saadab teile kooskõlastmiseks raamatu maketi, mida saab muuta vastavalt vajadusele. Kui makett on kinnitatud, läheb raamat trükki.

Fotoraamatu hind

Minimaalne tellimus on  60 eurot.  Oma tellimuse maksumuse selgitamiseks saatke palun meile oma soovid meilile ja meie saadame teile kalkulatsiooni. 

 

Personaalse pakkumise saamiseks palun kirjutage meile.

 

 

 

 +372 6 766 466